Rozdiely

Tu môžete vidieť rozdiely medzi vybranou verziou a aktuálnou verziou danej stránky.

Odkaz na tento prehľad zmien

Both sides previous revision Predchádzajúca revízia
install-sp-shibboleth [2019/07/25 08:19]
jsilaci@umb.sk
install-sp-shibboleth [2019/07/25 08:21]
jsilaci@umb.sk
Riadok 219: Riadok 219:
 </​code>​ </​code>​
  
-Pokiaľ všetko prebehlo správne na adrese https://www.safeid.sk/​Shibboleth.sso/​Metadata je možné vidieť vygenrované metadata služby podľa požiadaviek.+Pokiaľ všetko prebehlo správne na adrese https://MOJA_DOMENA/​Shibboleth.sso/​Metadata je možné vidieť vygenrované metadata služby podľa požiadaviek.
  
 Napriek tomu, že sa na začiatku píše, že sa jedná len o "​example metadata"​ je ich po prekontrolovaní prípadne ich doplnení možné použiť pre registráciu služby. Napriek tomu, že sa na začiatku píše, že sa jedná len o "​example metadata"​ je ich po prekontrolovaní prípadne ich doplnení možné použiť pre registráciu služby.
  
 Súbor s metadatami je potrebné elektronicky podpísať a zaslať mailom na adresu safeid-admin@sanet.sk. Podis musí byť overitelný,​ napríklad od CA DigiCert. Alternatívne je možné podpísať odosielaný mail (potom nie je potrebné podpisovať metadata v prílohe). Súbor s metadatami je potrebné elektronicky podpísať a zaslať mailom na adresu safeid-admin@sanet.sk. Podis musí byť overitelný,​ napríklad od CA DigiCert. Alternatívne je možné podpísať odosielaný mail (potom nie je potrebné podpisovať metadata v prílohe).
  • install-sp-shibboleth.txt
  • Posledná úprava: 2019/07/25 08:21